صنایع چاپ و بسته بندی روستره ​​​​​​​

English

Container Corpotation of Rostare​​​​​​​​​​​​​​

قوطی غذایی

​مزیت های استفاده از قوطی های فلزی در بسته بندی :
حفاظت و ایمنی کالا در مقابل فشار و ضرابات فیزیکی  که از محیط خارج وارد می شود.
صحولت و کاهش هزینه های انبار داری و حمل و نقل در شرایط آب و هوایی متفاوت .
رساندن پیام تولید کننده به مصرف کننده.
حفاظت مواد غدایی در برابر آنزیم ها و جلوگیری از فساد مواد داخل قوطی.
افزایش زمان ماندگاری مواد غدایی.
 
صنایع چاپ و بسته بندی روستره ​​​​​زمان تحویل را نیز جزو کیفیت می داند و معتقد است مشتریان ، دوستان  و شرکای ما هستند و معتقدیم شریک خوب آن است که به ما انتقاد سازنده داشته باشد و ما در راهی حرکت میکنیم که خاص مشتریان است و شرکت بقای خود را در گرو پیشرفت مشتریان می داند.
 
قوطی سازی :
قوطی و ظروف بسته بندی به مثابه سیلو های کوچک جهت نگهداری مواد غدایی و حمل آن می باشند که در این راستا پوشش داخلی قوطی ، جوش لبه های قوطی ، یکنواختی فلانچ ها و شرایط و وضعیت دربندی از عواملی هستند که نقش موثری در کیفیت دارند.
در کیفیت هر محصول سه عامل نقش اساسی را دارند که اصطلاحا به آن (3M
) می گویند عبارت اند از:   
·        مواد اولیه
·        ماشین آلات
·        اپراتور
 
صنایع بسته بندی روستره با پشتوانه  تجربه بیش از 30 سال مدیران در این صنعت و آموزش پرسنل و اپراتورهای توانمند و با انتخاب مواد اولیه ی مناسب و ماشین آلات مدرن ، امکان دسترسی به کیفیت بالا را ایجاد نموده است.
در بخش قوطی سازی عواملی از جمله ضخامت ورق مصرفی ، کیفیت مایع لاستیک ، کیفیت دوخت بدنه که به صورت (SUPER VIMA) با  OVERLAP مناسب به همراه کیفیت فلانچ ها (یکنواختی)  و بیدر بدنه از ایجاد واکیوم جلوگیری نموده و باعث کاهش ضایعات برای مصرف کننده قوطی می شود.
 
قوطی و حلب صنایع غذایی :
قوطی های گرد و چهارگوش با لاک غذایی دو پوششه و چاپ زیبا به مشتری عرضه می شود . از این قوطی ها جهت بسته بندی مواد غذایی سیال از جمله رب گوجه فرنگی ، خیارشور ، زیتون ، آناناس  ،پنیر، روغن خوراکی و... استفاده می گردد .
 
قوطی مصارف غذایی خشک :
قوطی های گرد و چهارگوش که عمدتا جهت مصارف مواد غذایی خشک از جمله چایی ، زعفران ، پسته و... مورد استفاده قرار می گیرند ، عمدتا دارای پوشش داخلی از نوع لاک طلایی بوده و به صورت کششی دو تکه و یا سه تکه و چهار تکه مورد استفاده قرار می گیرد.